Informacje

Aby makijaż oka wyglądał efektownie i był pełny, ostatnią rzeczą o jaką musisz zadbać jest wykonanie makijażu brwi. Współcześnie bardzo wiele kobiet przywiązuje wagę do tego aspektu swojego makijażu. Moda na malowanie brwi na przełomie kilkunastu lat ewoluowała. Od cienkich kresek przeszła metamorfozę do brwi pierzastych, a także tych niesfornych. Jak zatem pielęgnować i malować brwi, aby wydobyć naturalne piękno naszych oczu? Jakich kosmetyków oraz gadżetów możesz potrzebować?

Malowanie brwi krok po kroku

Krok 1 Regulacja

Bez niej nasze brwi nie będą wyglądały tak dobrze jakbyśmy sobie tego życzyły. W regulacji zapewne niezwykle pomocnym gadżetem staną się szablony, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Wystarczy, że przyłożysz do swoich brwi jeden z nich i przy pomocy pęsety wyregulujesz kształt swoich brwi. Jeśli Twoje brwi są zbyt długie, to pamiętaj także o odpowiednim przycięciu ich nożyczkami.

Krok 2 Wyczesanie

Zanim zaczniesz malować swoje brwi najpierw dokładnie je wyczesz i ułóż. Dzięki temu przestaną one być w ciągu dnia niesforne, a ich makijaż będzie prezentował się niezwykle efektownie.

Krok 3 Kredka do brwi

Makijaż brwi najpierw warto zacząć od kredki. Odmaluj odpowiedni kształt na swoich brwiach. Do tego możesz użyć szablonu, który znajduje się w naszej drogerii internetowej.

Krok 4 Puder do brwi

Teraz pora wystylizować brwi przy pomocy pudru. Wystarczy, że w miejsca, w których brakuje włosków dorobisz je przy pomocy pudru. Całość oczywiście wyczesz grzebykiem.

Krok 5 Utrwalenie

Aby pomalowane przez Ciebie brwi trzymały się w ryzach przez cały dzień, warto użyć wosku. Po jego nałożeniu brwi należy po raz kolejny wyczesać.

Malowanie brwi wydaje się być nie lada wyzwaniem. Jeśli jednak dojdziesz do wprawy, to cały ich makijaż będziesz wykonywała w kilka minut. Skorzystaj z oferty naszego sklepu i przy pomocy kosmetyków to malowania brwi wykonaj perfekcyjny makijaż. Bez tego nawet najładniejszy makijaż na powiece będzie wyglądał mniej efektownie.

Makijaż brwi Jest 56 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów