Informacje

Promocje

Cyrkonie są niezwykle szlachetnym dodatkiem, który w piękny sposób może ozdobić Twoje paznokcie. To Ty zdecyduj czy przyozdobisz całą płytkę paznokcia, czy tylko jej fragmenty. A może posiadasz już więcej wprawy i chcesz zaszaleć z wzorem? Nic nie stoi na przeszkodzie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele rodzajów cyrkonii dzięki którym wykonasz nieszablonowy manicure. Sama zdecyduj w jakim kolorze będą błyszczeć te eleganckie błyskotki na Twoich paznokciach. W ofercie naszego sklepu znajdziesz dodatki w wielu różnych kolorach, a także srebrnym czy opalizującym. Sama wybierz jaki rozmiar cyrkonii będzie dla Ciebie najlepszy. Dla profesjonalnych salonów, które niezwykle często używają takich ozdób na paznokciach swoich klientek, posiadamy także duże opakowania produktu nawet po 1400 sztuk. Wszystko to oczywiście znajdziesz w niezwykle przystępnych cenach.

Matowienie cyrkonii

Zdarzało Ci się nie raz, że twoje błyskotki po nałożeniu topu zaczynały robić się matowe? Zapomnij o tym problemie. Produkty, które posiadamy w naszej drogerii internetowej zostały wykonane z najwyższej jakości materiału. Dzięki temu nie ma mowy o tym żeby Twoje cyrkonie blakły lub stawały się matowe po nałożeniu topu.

Cyrkonie – jak aplikować?

Aplikowanie tak drobnych elementów jak cyrkonie może być nie lada wyzwaniem. Aby te trzymały się długo na Twoim paznokciu, zaaplikuj je w jeden z podany przez nas sposób. Pierwszym rodzajem aplikacji ozdoby będzie ta na klej. Wystarczy, że na płytkę Twojego paznokcia nałożysz małą kropelkę kleju. Teraz pora na aplikowanie cyrkonii. Możesz to zrobić za pomocą patyczka namoczonego wodą lub specjalnej woskowej kredki. Teraz za pomocą patyczka lub kredki połóż cyrkonię na miejsce, w którym zaaplikowałaś klej. Lekko dociśnij i gotowe. Całość utrwal topem. Kolejny sposób to nakładanie cyrkonii bez kleju, czyli na mokrą płytkę paznokcia. Wystarczy, że na pomalowaną płytkę jeszcze raz nałożysz bazę lub bezbarwny lakier. Na tak zaaplikowany produkt doklej cyrkonię. Poczekaj aż całość wyschnie lub w przypadku manicure hybrydowego utrwal całość w lampie. Na koniec jeszcze jedno pociągnięcie topem. I gotowe! Możesz cieszyć się swoim eleganckim i błyszczącym manicure.

Cyrkonie Jest 27 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów