Informacje

Promocje

Jeśli Twoje rzęsy mimo tuszu i odpowiedniej maskary nadal nie zadowalają Cię swoim wyglądem, to skorzystaj z naszej oferty sztucznych rzęs. Współcześnie coraz więcej makijażystek korzysta z tego typu rozwiązania. Sztuczne rzęsy przede wszystkim nie niszczą tych naturalnych tak jak ich pogrubianie czy wydłużanie w salonie. Po drugie, możesz je przylepić tylko na jakiś czas lub na większe wyjście. Ich aplikacja jest niezwykle prosta i każda z Was po kilku próbach z pewnością dojdzie do wprawy. Korzyści jest więcej. Zapraszamy więc do skorzystania z oferty naszego sklepu i zakupienia sztucznych rzęs.

Jakie sztuczne rzęsy wybrać?

W zależności od tego jaki efekt chcesz uzyskać masz do wyboru dwa modele rzęs: kępki oraz rzęsy na pasku w całości. Pierwsze z nich polecamy tym z Was, które już mają wprawę w zakładaniu sztucznych rzęs. Jeśli to Wasze kolejne modele to proponujemy Wam wybrać kępki. Te wyglądają zdecydowanie naturalniej i samodzielnie możesz decydować jaki efekt wymodelujesz na swoim oku. Niezależnie od tego czy wolisz kocie oko, czy bardziej naturalny efekt jednym opakowaniem stworzysz kilka stylizacji dla Twojego oka. Kępki jednak aplikuje się o wiele ciężej niż tradycyjne modele. Potrzeba nie lada wprawy żeby je założyć. Kiedy jeszcze kępki sprawdzą się idealnie? Przede wszystkim wtedy, kiedy Twoje oko jest naprawdę małe. Sztuczne rzęsy w całości mogą być dla Ciebie zbyt duże i po założeniu będą wyglądać sztucznie. Dla kogo zatem sprawdzą się sztuczne rzęsy na pasku? Przede wszystkim dla tych z Was, które dopiero zaczynają swoją przygodę z doklejaniem rzęs. Łatwiej będzie Wam założyć rzęsy w całości niż doklejać pojedyncze kępki. Jeśli zamówione rzęsy okażą się za duże to nie martw się. Każde z nich możesz przyciąć wedle swojego uznania.

Jak zdejmować sztuczne rzęsy?

Przede wszystkim nic na siłę. W ten sposób możesz je porwać i uszkodzić. Jeśli dobrze dbasz o swoje rzęsy to te posłużą Ci nawet na kilka miesięcy. Przejdźmy teraz do ich zdejmowania. Nasącz wacik delikatnym płynem micelarnym. Teraz ostrożnie przyłóż płatek kosmetyczny do oka i chwilę przytrzymaj. Następnie przy pomocy pęsety powoli odklej rzęsy. Gotowe!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sztucznych rzęs. W swoim asortymencie posiadamy takie marki jak, np. Ardell. Nie czekaj i już teraz zakup rzęsy idealne dla siebie. Stwórz razem z nami swoje nowe spojrzenie.

Sztuczne rzęsy Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów