Informacje

Makijaż, żeby wyglądał naprawdę dobrze, potrzebuje dobrej podstawy. Taką makijażową podstawą, jest podkład do twarzy, dzięki któremu, wszystkie nakładane później produkty wyglądają dobrze. Dzięki dobrze dobranemu podkładowi, nasza cera będzie wyglądać o wiele lepiej, jest wygładzona i promienna. Tylko dobrze dobrany podkład, daje nam pewność, że makijaż będzie wyglądał tak, jak tego chcemy.

Jak wybrać najlepszy podkład dla siebie?

Każda z Was z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele odcieni fluidów jest dostępnych na rynku. Podkłady są też dedykowane do różnych typów cery, dlatego też wybór tego odpowiedniego dla nas, jest naprawdę trudny. Kolor podkładu powinien być jak najbardziej zbliżony, do naszego naturalnego koloru cery. Należy przy tym także pamiętać o tym, że nasza cera razem z porami roku również minimalnie zmienia swój odcień. Producenci Max Factor, Loreal, Bourjois czy Revlon mają w swojej ofercie bardzo szeroką gamę odcieni dlatego bez problemu każda z nas dobierze coś odpowiedniego dla siebie.
Kolejny aspekt przy wyborze, o którym musimy pamiętać – to typ cery. Dla cer suchych najlepsze będą podkłady o właściwościach nawilżających, z kolei cery tłuste i skłonne do świecenia się, najlepiej polubią się z podkładami matującymi. Podkłady różnią się też stopniem krycia, czy właściwościami rozświetlającymi cerę. Pod takim względem, należy wybrać po prostu według własnego gustu i tego, jaki cel chcemy osiągnąć w makijażu.

Co robić, by podkład wyglądał dobrze?

Jeśli już mamy wybrany swój idealny podkład, to z pewnością chcemy, by wyglądał on jak najlepiej przez cały dzień. Przed aplikacją podkładu warto stosować bazę pod makijaż, mamy do wyboru bazy matujące, wygładzające lub rozświetlające, wybór wg naszego uznania. Każdy kosmetyk będzie wyglądał jeszcze lepiej, jeśli będzie dobrze nałożony na naszą skórę. Najlepiej nakładać podkłady pędzlem do makijażu, lub specjalną gąbeczką. Takie akcesoria kosmetyczne znacząco ułatwią nam aplikacje produktu, ale też sprawią, że makijaż będzie bardziej trwały i naturalny. Używając tych akcesoriów jesteśmy w stanie uniknąć tak zwanego efektu maski.
Stosując się do wszystkich tych porad możemy mieć pewność, że nasz makijaż będzie olśniewający, a wszystkie klientki będą bardzo zadowolone z zakupu.

Podkłady do twarzy Jest 210 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 210 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 210 elementów